Veri kabloları, yükseltilmiş ısı beyanlı

ETFE kabloları örnek olarak haberleşme ve iletişim uygulamalarında kimyasal ve eritici dayanıklığı gerektiren ortamlarda kullanılabilir. Sayisiz avantajları arasında ise aşırı alçak ısı ve aşırı yüksek ısı dayanıklığı ve frekansdan adeta etkilenmeden dielektrik özelliğini kaybetmeden üstün elektronik izolasyon özelliği sayılabilir.

FEP kabloları kimyasal ve eritici dayanıklığı gerektiren ortamlarda haberleşme ve iletişim bağlantılarında kullanılıyor. FEP malzemesi ETFE´ye istinaden biraz daha dayanıklıdır. Müthiş ısı dayanıklılığı ve çok soğuk ortamlarda bile esnekliğinden taviz vermeden ve frekansdan adeta etkilenmeden, dielektrik özelliğini kaybetmeden üstün elektronik isolasyon özelliği FEP kablolarımızda´da mevcuttur

PFA izolasyonlu kablolar bilhasa üstün kimyasal ve eritici dayanıklığı gerektiren uygulamalar için mükemmel bir çözümdür. Müthiş ısı dayanıklığı ve çok soğuk ortamlarda bile esnekliğinden taviz vermeden ve frekansdan adeta etkilenmeden, dielektrik özelliğini kaybetmeden üstün elektronik izolasyon özelligi PFA kablolarımızda´da mevcuttur.

Kullanıldığı muhtemel uygulamalar arasında ise yüksek frekans ve geniş bant tekniği, koaksiyal ve mikrodalga tekniği, eksiksiz ve hızlı veri aktarımı, kimyasal sektör, kiremit ve demir eritme fırınları ve ıstma cihazlari yer almaktadır.

Son derece esnek kablolar tam olarak isteklerinize göre

1974 senesinden bu yana Insaatiruz için aile şirketi olarak üretim deyiz

Tarafsiz bir istek gönderebilirsiniz
+49 (0)2162 898-0
Mo.-Do. 7:30–16:30 Uhr
Fr. 7:30–15:00 Uhr