ARGE – kablo ve ısı ölcümü

Iyi sonuçlar tesadüf ve şansdan dolayı kaynaklanmıyor. Tam tersine yılların tecrübesi, inceden inceye geliştirilmiş teknik, uzman yeteneği, yenilik üretme becerisi ve mevcut olan yöntemleri iyileştirmek gerekiyor. Güncel ve gelecek piyasa gelişimin beklentilerini devamlı başarılı bir şekilde karşılayabilmenin temel´i inovasyon gücümüzdür. Piyasadaki konumumuzu sabitleştirmek ve geliştirmek ve ürün yepazemizi genişletmek için hem kablo hemde ısı ölcüm tekniğinde sürekli yenilikler ve geliştirmeler üzere çalışıyoruz.

Yoğun araştırmalar ve geliştirmeler, test ve denetimlerle ürünlerimizin piyasaya sunulmaya hazır olmasını sağlıyoruz. Bizde yeni bir ürün müsterimiz ile Satış bölümümüzün, geliştirme bölümün, Laboratuvar ve malzeme tedarikcimizin arasındaki işbirliğin´nin ve yoğun iletişim´in başarılı sonucudur.

SAB Bröckskes VDE´nin istediği birçok test metoduna ve uluslar arası geçerliliği olan sertifikalara sahibdir. Ayrıca daha farklı denetim tesisatlarına sahibiz, misalen kablolar için kendi ürettiğimiz yoğun ve uzun süreli bükme test cihazı.

Ürünkalitemizin arkasında duruyoruz ve bu tutumumuz müşterilerimizin bize güvenmesinde büyük rol oynadığına inanıyoruz.

Son derece esnek kablolar tam olarak isteklerinize göre

1974 senesinden bu yana Insaatiruz için aile şirketi olarak üretim deyiz

Tarafsiz bir istek gönderebilirsiniz
+49 (0)2162 898-0
Mo.-Do. 7:30–16:30 Uhr
Fr. 7:30–15:00 Uhr