UL sertifikalı kablo harneslemesi

Komple çözüm – kablo üretimin´den UL sertifikalı kablo harneslemesine kadar

75 yılı aşkın bir zamandır SAB kablo imalatcısı olarak hem yurt içi hemde yurt dışın´da bulunan farklı sektörler için özel çözümler ve harnesli kablo gurubları tek bir el´den sunuyor.

Komple çözüm sunmamızın endüstri için sunulan avantaj sadece müşterimiz´in arzu ve isteklerine göre kablo tasarım ve üretimi ile kalmayıp aynı zamanda montaj için hazır bir şekilde konnektörlü tedarik edebilmemizdir.

SAB Bröckskes GmbH & Co. KG olarak kablo harnesleme bölümün´ün UL Standard Wiring Harness „category ZPFW2 (UL)“ ve „ZPFW8 (Kanada)“ standardlarınca sertifikalaması ile kablo harneslemede ürün seçeneğini genişletip, müşteriye yönelik kablo gruplama´da uzmanlığını bir kez daha güçlendirmiştir.

Amerika pazarı için kablolar ve harnesli kablo gurupları

Nezaman Amerikan veya Kanada pazarı için harnesli kablo grupları üretilmesi gerekiyorsa, mutlaka UL sertifikalı olması lazım. UL sertifikası ile SAB kablo grupların parçalarının izlenebilmesini garantiliyor ve böylece değerli müşterilerimize son derece güvenilir planlama güvenliği sağlıyor.

UL denetimi

Underwriter Laboratories Inc. (UL) bağımsız amerikan denetim ve sertifikasyon kuruluşudur ve müşterilerin kullanılmasını istediği malzemeleri ve belgelendirmeyi UL´in „Wiring Haness“ ZPFW2 ve ZPFW8 bölümlerince onaylıyor. SAB üretici listesinde (www.ul.com) E473226 numarası altında vasıflı ve enmiyetli üretici olarak yer almaktadır.

UL sertifikasının yüksek standardlarını garantilemek için UL sertifikalı kablo harnesleme yöntem direktifleri her üç ayda bir dış kuruluşlardan denetleniyor. Ayrıca şirketimiz´in kendi laboratuvarında harnesli kablolar kullanım güvenliği ve dayanıklılık testler´den geçip „Wiring Harness Label“ olarak işaretleniyor.

Müşteri isteğe göre harnesleme

SAB böylece müşterilerimizin özel taleblerine UL Wiring Harness ZPFW2 ve ZPFW8´e göre kablo ve harnesli kablo grubu üretimine olumlu cevap verebiliyor, ayrıca servis olarak geniş kapsamlı danışmanlık sunuyor.

Bireysel kablo konfeksyonu tam olarak isteklerinize göre.

1974 senesinden bu yana Insaatiruz için aile şirketi olarak üretim deyiz

Tarafsiz bir istek gönderebilirsiniz
+49 (0)2162 898-0
Mo.-Do. 7:30–16:30 Uhr
Fr. 7:30–15:00 Uhr