Çevre koruma konsepti

Teknolojik gelişim ile birlikte doğal balans olumsuz etikenmektedir. Bunu eski haline getirmek için birçok yeni kanunlar, yükümlülükler ve istekler taleb ediliyor, SAB Bröckskes bu talepleri üretiminde göz önünde bulunduruyor.

Ürünlerimiz ne kadar çeşitse özellikleri, üretim yöntemleri ve uygulama alanları bir okadarda farklıdır. Nezamanki teknik beklentiler, ekonomik ve ekolojik düşünceler müşterimizin talebleri ile uyum içinde ise ancak ozaman hedefe ulaşmış sayılıyoruz.

Ondan dolayı günümüzde çevre koruma düşüncesi belirleyici ve bizim için çok önemli bir konumda yer almaktadır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bu konuyu sürekli ele alıyoruz ve planlamada, geliştirmede, üretimde ve sonrasındaki servisimizde bu meseleyi göz önünde bulunduruyoruz.

En büyük vasifemiz temel sorumluluğa üstlenmektir. Ve bunu çok ciddiye alıyoruz. Malzeme karışımlarını, işleme yöntemlerini ve ürünlerimizi insanlara ve çevreye zararsız olduğuna dair sürekli kontrol ediyoruz . Müşterilerimiz´e artık gerekmeyen tüm SAB ürünlerini geri alıyor ve atıkları en uygun şekilde imha ediyoruz. Kendi tesislerimizde ısıtma sistemin ve makinaların enerji kullanımını optimalleştirdik. Kendi bünyemizdeki iç denetimlerle gelişimi sürekli takip ediyoruz.

2005 yılından itibaren şirketimizde ISO 14001:2004´e göre çevre yönetim sistemini hayata geçiriyoruz. TÜV´ün denetimcileri ziyaretleri sırasında şirketimizin o denetim yılında görmüş oldukları en etkileyici şirket olduğumuzu söyleyerek bizi gururlandırdı. SAB Bröckskes´in çevre koruma anlayışı ve uygulaması örnek davranış olduğunu sözlerine eklediler.

Son derece esnek kablolar tam olarak isteklerinize göre

1974 senesinden bu yana Insaatiruz için aile şirketi olarak üretim deyiz

Tarafsiz bir istek gönderebilirsiniz
+49 (0)2162 898-0
Mo.-Do. 7:30–16:30 Uhr
Fr. 7:30–15:00 Uhr