News

Medikal sektörde prototip üretimi için kablolar

Özellikle medikal cihazların prototip ve düşük üretim miktarların kablolanması için kablo imataltcısı ve uzmanı olan SAB Bröckskes yüksek kaliteli destek sunuyor.

[Translate to turkish:] Prototypenbau Medizintechnik

Cihazların görünen yerlerindeki bağlantı kabloları prototip ve düşük seri üretiminde imalatcıları sıkça zor durumda bırakabiliyor. Damar sayısı, çap genişliği , kılıf rengi ve uygun bir temas hissi gibi spesifik beklentiler karşılanması gerekiyor, fakat düşük üretim adet sayısı orantısız yüksek kablo siparişleri gerektiriyor, Ayrıca çoğ zaman cihazinizin deseni ve rengide kabloya yansıtılmıyor.

Farklı parametrelerdeki muhtemel değişikliklerden dolayı böylece genelde kabloların büyük kısmı kullanılmaz hale geliyor. Tam bu konuda benzeri olmayan destek sunabiliyoruz:

Müşteri ve uygulama beklentilerine uzmanlaşmış olan Kablo imalatçısı SAB Bröckskes 100 metreden başlayan siparişler için müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak özel imalatlar gerçekleştirebiliyor.

Öne çıkanlar:

  • Ufak metrajlar dahil olmak üzere üretimleri sadece seri üretimler gerçekleştirilen makinalarda üretiyoruz
  • Geniş ürünyelpazeli SABmed ürün kategorisinde farklı özellikli bio uyarlı malzeme seçenekleri. Malzemelerin biolojik anlamda sakıncası olmadığı ISO 10993-1 (Hücre zehirlenmesi EN ISO 10993-5) sertifikalandırılmıştır.
  • Kılıf rengi cihazınızın rengine uyumlu olarak seçilebilir
  • Yüksek esneklik,, kaliteli temas hissi ve kıvırılmayan kablo yapısı
  • Istek üzere konnektörlenmiş olarak sunulabilir