SAB worldwide.com
 • KablolarEndüstriyel Uygulamalar için Kablolar – Endüstri üretimde ve uygulama tekniğinde sürekli daha hızlıya gelişen yüksek teknik otomasyon sistemleri için sektörden yenilikçi kablo üretimi bekliyor. Herzaman en üst seviyedeki konumunu korumal için SAB müşerileri ile birlikte ürünyelpazesini geliştirmektedir. Eğer „Esnek Kablolar“ bölümünde uygulamanıza uygun kabloyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçiniz. Biz çözümü buluruz! ... devamını okuyunuz
  Kablolar
  Endüstriyel Uygulamalar için Kablolar – Endüstri üretimde ve uygulama tekniğinde sürekli daha hızlıya gelişen yüksek teknik otomasyon sistemleri için sektörden yenilikçi kablo üretimi bekliyor. Herzaman en üst seviyedeki konumunu korumal için SAB müşerileri ile birlikte ürünyelpazesini geliştirmektedir. Eğer „Esnek Kablolar“ bölümünde uygulamanıza uygun kabloyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçiniz. Biz çözümü buluruz! ... devamını okuyunuz
 • Kablo konfeksyonuWith our subsidiary “KANSA Kabeltechnik“, we at SAB Bröckskes have enlarged our product range by cable harnessing products. It does not matter if it is a standard or special product. We design and produce high quality cables as well as ready-made cables with plug. We offer a broad product range from harnessed single cores, cables, or complete cable sets according to your special prescriptions and requirements.  ...devamını okuyunuz
  Kablo konfeksyonu
  With our subsidiary “KANSA Kabeltechnik“, we at SAB Bröckskes have enlarged our product range by cable harnessing products. It does not matter if it is a standard or special product. We design and produce high quality cables as well as ready-made cables with plug. We offer a broad product range from harnessed single cores, cables, or complete cable sets according to your special prescriptions and requirements. ...devamını okuyunuz
 • Isı ölçüm tekniğiFor centuries, people could grasp temperature only subjectively as cold, warm, or hot. The invention of the first objective temperature measuring device (temperature sensor) based on the expansion of air is contributed to Galileo Galilei approx. in 1592. ...devamını okuyunuz
  Isı ölçüm tekniği
  For centuries, people could grasp temperature only subjectively as cold, warm, or hot. The invention of the first objective temperature measuring device (temperature sensor) based on the expansion of air is contributed to Galileo Galilei approx. in 1592. ...devamını okuyunuz
» Ana sayfa  

Esnek Kablolar, kablogrubu üretimi ve termoteknik

SAB esnekliğin, dayanıklılığın, çabukluluğun ve kalitenin simgesidir. Üstün kaliteli kablolar, özel tasarım kabloları, ısıölçüm tekniği, kablo grupları ve müşterilerimizin özel uygulamaları ve isteklerine göre özel çözümler geliştiriyor ve üretiyoruz. Eğer kataloğumuzda uygulamanıza uygun kabloyu bulamadıysanız bizim ile iletişime geçiniz.
Biz mutlaka çözümü buluruz!

 • Yeni Ürünler

  Robotik uygulamalar için kablolarDenizcilik uygulamaları için sarılabilir kablolarUL sertifikalı kablo konfeksyonuSezici tekniğin Otomotiv endüstrisin´deki çok yönlü dünyasıDenizcilik uygulamaları için kablolarEndüstriyel uygulamalar için Ethernet CAT 7 & CAT 7 A kablolarıHarnessed cables and wiresRailway Cables and WiresMobil yüksek voltaj ölçüm tekniğiSABIX Ultra KablolarıEthernet and Gigabit Ethernet Cables for Railway TechnologyBlueLine - Gemi inşaası için kablolarHavalimanı ekipmanları için kablolarBesilen® (Silikon)- izolasyonlu damarlar B 107/ B 108Iş ve ticari araçlar için kablolarCAT 6 Gigabit Ethernet KablosuTray Cables - VFD symmetrical Lean TR Typ MTW ve WTTCLiman vinçleri için KablolarRüzgar santrelleri için kablolarRaylı araçlarda yangın korumada daha yüksek standartlar

  Raylı taşıtlar için müşteri talebine özel Kablo çözümleri

  Raylı taşıtlarda kullanılan kablolara yönelik beklentiler sürekli yenileniyor ve artıyor. SAB Bröckskes devamlı pazarın beklentilerini karşılayan özel Kablolar tasarlıyor. Bunun için SAB DIN EN 45545, IEC 60331 ve EN 50200 sertifikalarına uyarınca alev iletmeyen, halojensiz ve kendiliğinden sönen malzemeler kullanmaktadır.

   

  Raylı sistemler için yeni ürünler

  Boyama robotları için yenilikçi kontrol kabloları 

  Robotların 7 inci ekseninde hareketli taşıyıcılara uygun tasarlanan kablo  özellikle „Paint-Shop“´larda bulunan birçok olumsuz etkene karşı dayanıklı özelliklere sahib.

   

  Özel Kablo imalatcısı SAB Bröckskes piyasaya hareketli taşıyıcılara uygun yenilikci Robotkablosunu sunuyor. Kablo boyhanelerde kullanılan Robotların 7 inci ekseninde kullanılıyor. 

   

  Pait-Shop´larda (Otomobil sektöründeki boyahane hatları) kablolar araba boyası, eritici ve yağlama için kullanılan bazı agresif maddeler ile temas edebilir. Imalatcının kendi belirtilerine göre kablo Pait-Shop´larda çok büyük avantaj sağlayan iki özellik taşıyor. Hareketli taşıyıcılara uygun ve Paint-Shoplarda bulunan tipik etkenlere karşı dayanıklı.

   

  Özel yapı

   

  Izolasyon ve kılıf malzemesi seçiminde özellikle alev performansı ve kimyasal madde dayanıklığı dikkate alındı. Kablonun hareketli taşıyıcılarında uyumluluğu için sağlam bir yapıya önem verildi, böylece kablonun sürekli zorlamaya dayanıklı ve esnek olması sağlandı.

   

  SAB´nin robotik kablo seçeneklerin arasındaki en yeni ürünü FT4 yoğun alev performans testini başarılı geçerek kuzey amerkia pazarı içinde uygundur.

   

  Kablonun özellikleri:

  ·      

  • alev iletmez kendiliğinden söner
  • FT4 Vertical Flame Test yerine getirildi
  • Yağ ve kimyasal madde dayanıklı
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Daimi esnek kullanıma uygun

   

  Gerçk koşullar altında deneyler

   

  Kablo imalatcısı kullanılan ve işlenen yapı ve izolasyon malzemelerini birçok farklı deneylerde gercek koşullar altında test etmiş bulunmaktadır.

  Ayrıca işlenen malzemeler laboratuvarda farklı kimyasal maddelerin etkisi altında bırakılarak Paint-Shop´daki koşulları simule etti. Tüm deneyler başarı ile sonuçlandı ve seri üretim için onaylandı.

   

  devam

  Denizcilik uygulamaları için sarılabilir kablolar

  SAB Bröckskes kablo üreticisi olarak piyasaya denizcilik uygulamaları için yeni bir kablo sunuyor. Üreticiye öz DNV-GL denetimli yeni ürün kablo sarma taburları için üretildi – DR 750 P Offshore kablosu gemi, yat ve offshore uygulamaları için özel tasarım edildi.

   

  Dayanıklı yapısı denizcilik kabloları için uluslar arası IEC 60092 standardına göre tasarlandı ve mekanik zorlamanın yoğun olduğu sarma taburlarına en mükemmel uyumluluk sağlıyor. Hem DNV-GL sertifikası hemde müthiş mekanik özellikleri uygulamalarınız için  güvenilirlik sağlıyor.   

   

  Kablonun özellikleri

   

  •          Alev iletmeme ve kendiliğinden sönme özelliği
  •          IEC 60754-1´e göre Halogen-free
  •          Yağ ve kimyasal madde dayanıklığı
  •          MUD dayanıklı
  •          Kötü iklim dayanıklı
  •          Küçültülmüş kesit
  •          Düşük kablo ağırlığı
  •         Fırtına ve soğukluk dayanıklı
  •          Sarma ve toparlama dayanıklığı
  •          DNV-GL sertifika no: TAE 0000002

   

  Uygulama Alanları

   

  DR 750 P Offshore kablonun muhtemel kullanım alanları offshore vinçleri, güverte makinaları, çalışma platformları, asansörler, gemilerde ve offshore tesislerdeki iş ve iletim bantları olabilir.

   

  SAB´ın kablosu yüksek performansını henüz pratik uygulamalarda zorlu dışkoşullar altında kanıtlamıştır. Yağ ve kimyasal madde dayanıklığı´nın yanı sıra bu sağlam ve deneyimli kablo örneğin akaryakıt üreten gemilerin motor kontrollü raylı taşıma araçlarında başarı ile kullanılmaktadır.

   

  Çok sağlam yapısın´dan dolayı günümüzün aşırı havakoşullarında küresel uygulamalarda kullanım için DR 750 P Offshore ilk tercihdir.

   

  Özellikle -40°C ile +60°C arasındaki ısılardaki kuru ve nemli iklim koşullarında  birçok denizcilik uygulamaları için kullanıma uygundur.

   

   devam

  ·       

  UL sertifikalı kablo konfeksyonu

  Komple çözüm – kablo üretiminden UL sertifikalı kablo konfeksyonuna kadar

  SAB Bröckskes GmbH & Co. KG UL Standard Wiring Harness „category ZPFW2 (UL)“ ve „ZPFW8 (Kanada)“ sertifikalarınca kablo grup üretimini genişletti ve müşteriye özel kablo konfeksyon uzmanlığını bir daha güçlendirdi.

  devam

  Sezici tekniğin Otomotiv endüstrisin´deki çok yönlü dünyası

  Farklı uygulamalarda ve endüstrilerdeki basit ısı ölçümün yanısıra günümüzde sensörler sayesinde sadece ısı farklılıkları değil çeşitli malzemelerin ve sistemlerin değişimi ölçülebilir ve kontrol edilebilir. Genel maksat elektronik olmayan sinyalleri birimsinyallerin veya Fieldbus sayesinde elektronik sinyallere çevirmektir.

  Elektromobilitede yüksek voltaj bataryalara bağlantı kurulması ve uygulayacının emniyetini garanti etmek için SAB Bröckskes GmbH Co. KG CSM GmbH ile işbirliğinde özel ısı ölcüm sistemi geliştirdi.

  Yüksek voltaj sensörlerin yanında SAB Bröckskes GmbH basınç sensörleri, takometreler ve akışsensörleri için kablo ve kablo grupları üretiyor. SAB´nin genleşen ölçme şertileri için ürettiği gruplanmış kabloları ölçülen obje´nin direnç değişimi sayesinde genişlemesi ve yığılmasını fark eder, bu uygulama örneğin otomotiv sektöründe araçdaki madde değişimini tespit etmek için kullanılır. Araç´ın yoldaki sarsıntıdan dolayı oluşan metal değişimi ölçülüyor.

  Ayrıca ölçülen verilerin hızlı bir şekilde değerlendirilmesi çok önemli. TEDS (Transducer Electronic Data Sheet) sistemi ile verimlilik artılıyor. Plug and Play´e benzer bir şekilde bu system Plug & Measure olarak adlandırılıyor. Ölçülmüş verilerin hızlı ve doğrudan değerlendirme cihazına aktarılması için kullanılıyor..

  SAB Bröckskes GmbH & Co KG sezicilik tekniğinde güvenilir partnerinizdir. Şirketimiz ısı ölçüm tekniği, kablo üretimi ve kablo grubu üretimini tek çatı altında sunuyor. Farklı uygulamalara ve endüstriyel alanlara yönelik çözümlerimizi burda bulabilirsiniz:


  Sensör kabloları

  Denizcilik uygulamaları için kablolar

  Özel çözüm uzmanı olarak SAB Bröckskes kablo üretimindeki onyıllarca edinmiş olduğu tecrübesi ve farklı branşlardan biriktirmiş olduğu know-how´u her bir ürününe aktarıyor. Orta ölçekli aile şirketimiz GL ve DNV Type Approvalli yeni ürünler sunup denizcilik ve offshore uygulamaları için ürünyelpazesini genişletiyor.


  Gemilerin dengelenmesi için gereken balast suyu tüm denizlerde emiliyor. Emniyetli ve ekonomik yolculukları sağlamak için denizlere milyarlarca balast suyu dağıtılıyor. Böylece varış noktalarda küçük yengeçler, balıklar ve bakteriler sui le birlikte boşaltılıyor. Yeni ortamlarında genelde doğal düşmanları bulunmadığı için diğer canlıları etkileyebiliyor ve bulaştırabiliyorlar, böylece ekolojik ve ekonomik zararlara sebeb olabiliyor ve tehlike oluşturabiliyor.

  IMO (International Marine Organisation) bu tehlikelerin giderilmesi için bir uzlaşma üzere çalışma yapıyor: “Uluslar arası balast suyu ve sediment kontrolü ve yönetimi  anlaşması“. Böylece anlaşmanın stadartına uyumlu en geç 2016 yılına kadar balast suyu gemilerde balast suyunu temizleme ve arıtma sistemleri ile donatılması ön görülüyor

   

  SAB Bröckskes yolcu ve ticari gemiler´deki balast suyu arıtma tesislerin bağlantılarını sağlamak için Type Approval´li özel kablolar sunuyor. Piyasada uygulamanın gerekceliği doğrultusundaki çözümler çok eksik. Özel kablo üretici olarak SAB´nin  güçlü yönü bu alanda bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimizle birlikteki yoğun çalışmalar sayesinde beklenen standartlar kapsamında yeni çözümler geliştiriliyor. Ürünlerin malzeme karışımı ve yapısı müşterilerimizin beklentilerini ve spesifik uygulama için gereken kriterleri kapsayan bir şekilde uyduruluyor.   SAB öncü olarak DNV, GL, LR ve ABS gibi denetim kuruluşların denetim ve onaylarına üstlenmektedir.


  Gemicilikteki daha farklı tesislerin bağlantıları için Type Approval´li BlueLine serisi ve özel yapı kabloları SAB Bröckskes tarafından sunulmaktadır.
  Denizcilik uygulamaları için hazırlanmış kablo çeşitlerini altdaki sayfada inceleyebilirsiniz:


  BlueLine - Denizcilik uygulamaları için kablolar

  Endüstriyel uygulamalar için Ethernet CAT 7 & CAT 7 A kabloları

  Endüstriyel ortamlarda kullanılan kablolara beklentiler oldukça yüksektir. Ağır koşullar altında yüksek ısılarda, yağ´a, kimyasallara ve  asitlere karşı dayanıklılıkla kalmayıp aynı zamanda cer zincirlerinde ve robotic uygulamalardaki aşırı zorlamalara karşı´da dayanıklı olması bekleniyor,

  Ağır koşullardaki uygulamalarda SAB´nin CAT 5 ve CAT 6 kabloları binlerce defa başarılı bir şekilde uyumluluğunu kanıtladı. Güncel ve gelecekteki gelişmelerden dolayı, bilhasa otomasyon sistemlerinde ve buna istinaden artann veri miktarları ve aktarım hızıların´dan dolayı SAB yeni nesil endüstriyel Ethernet kabloları sunuyor. Yoğun çalışmalar ve geliştirmeler sonucunda SAB ürünyelpazesini endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış Ethernet CAT 7 ve CAT 7 A kabloları ile genişletiyor.

  Uygulama alanları hafif yönlendirme´den kablo taşıma zincirlerinde  kullanım a ve robotik uygulamalara kadar yetiyor. Üretim imkanları standart ölcülerle sınırlı kalmamaktadır, müşterimiz arzularsa hybrid kablonun içine CAT 7 elementi entegre etme kde mümkündür. 

   

   

  Ürün bilgilerini burda bulabilirsiniz

   

   

  Hepsi bir elden …son kontrole kadar

  SAB BRÖCKSKES olarak şirketler grubumuz´a ait olan KANSA Kabeltechnik´in faaliyetleri ile ürün yelpazemizi harnesli kablolar ile genişlettik. Ister standard ister özel harnesli, saf kablo´dan konnektörlü kablo´ya kadar tüm ürünlerimizi özveri ile geliştiriyor ve yüksek kalite standardlarınca sunuyoruz. Tek damar harneslemesi, harnesli kablo veya komple kablo grubu – özel isteğinize ve uygulamanız´a göre farklı çözüm seçenekleri sunuyoruz.Harnesli kablolarımız farklı uygulamalarda kullanılıyor.

  Otomobil sektöründe, makina-, tesisat- ve kumanda imalatında ve beyaz eşya üretiminde.

   

  devam

  Railway Cables and Wires

  Halogen-free cables for railway technology tested acc. to DIN EN 45545-2. The series of standards DIN EN 45545-2 has replaced the existing DIN 5510-2.

  devam

  Ikisi bir arada – tek Kablo çözümü

  Redüktör üreticiler kablolama sıkıntısını ciddi bir şekilde azaltabilir ve aynı zamanda yapı alanında, ağırlıkta ve giderlerde tasarruf edebilir.


  Redüktör tekniğinde genelde iki kablo kullanılırdı. Bir tanesi redüktörü beslemek için diğer sinyallerin geri dönüşümü için. Yeni sistemlerin geliştirilmesi ile tek kablo çözümü kullanılabilir. Bu yöntem ile besleme damarları ve sensörsinyalleri tek kablo ile aktarılabiliyor.

  SAB´nin tek kablo çözümü iki hattın fonksyonunu tek kabloda birleştiriyor.

  Redüktör imalatcıları için getirdiği avantaj çok net. Tek kablo kullanımı sayesinde kablolama zahmeti minimize ediliyor. Daha ufak ölçüler ve daha az yapı alanı gerekliliği diğer avantajları, bilhassa daimi esnek uygulamalar da örneğin hareketli kablo kanallarında monte edildiğinde.

  Özel çözüm uzmanı olarak SAB birçok tek-kablo-çözümleri sunuyor, hepsi kendi bünyemizdeki test merkezinde milyonlarca defa bükülüp test ediliyor.

  Mobil yüksek voltaj ölçüm tekniği

  Hususi yüksek voltaj tesisleri için geliştirilen ölçüm sistemi sabit ve mobil uygulamalarda ısı tespiti için kullanılıyor örneğin elektrikli çalışan ve hibrid araçlarda.

  Ölçüm noktasından veri toplamaya kadar denetlenmiş güvence.

  ✓Yüksek voltajlı parçalarda ısı tespiti
  ✓Elektrikli mobilitede sabit veya mobil uygulamalar için uygun
  ✓Ölçüm noktasına yakın yerde kullanmaya müsait
  ✓Akredite edilmiş denetimlaboeutuvarca genel sistemin denetimi

   

  devam

  SABIX Ultra Kabloları

  Alev performansı hiç bir zaman bu kadar esnek değildi: Yeni SABIX Ultra eşi zor bulunan esnekliği ile birlikte yağlara, akaryakıtlara, asitlere karşı en mükemmel dayanıklığı sergiliyor.


  Etkileyici maddelere karşı dayanıklığı, esnekliği, EN 60332-3-24-25 ve fransız standardı NF C32-070 C1 sertifikalara sahib olan halojensiz SABIX Ultra serisi Insanların yoğun ve emniyet stanardların yüksek olduğu alanlarda örneğin raylı sistemler veya havalimanı tekniğinde kullanım görüyor.


  devam

  Raylı sistemler için Ethernet ve Gigabit Ethernet kabloları

  SABIX R 660 CAt5e 2x2x22 AWG ve SABIX R 691 CAT6 4x2x26 AWG kabloları DIN 5510´a göre alev performans standardını karşılıyor. Alev iletme, duman yoğunluğu ve toksik denetimlerin dış kurumlarca başarı ile sonuçlanması ile SAB raylı sistemler için Ethernetkabloları sunmaktadır.


  devam

  Gemi inşaası için kablolar

  Özel çözüm uzmanı olarak SAB kablo üretiminde onyıllarca tecrübeye sahibtir. En farklı sektörlerin bilgi birikimi herbir ürünümüzün tasarrımında dikkate alınıyor. Orta ölçekli aile şirketi denizcilik sektörü için yeni bir ürün yelpazesi sunuyor. Yeni BlueLine serisini denizcilik sektöründeki müşterilerimiz ile birlikteki çalışmalarımızla geliştirdik. Bu serinin kabloları halojensiz SABIX BlueLine olarak veya yüksek ısı ve yağ dayanıklı BlueLine TA 180C olarak sunulmaktadır. SAB Bröckskes´in tüm BlueLine kabloları 5.sınıf kalaylı bakır iletkenlerinden oluşmaktadır. Böylece korrisyon´a karşı etkili ve esnek olamarı sağlanıyor.

  SABIX BlueLine
  Halojensiz SABIX BlueLine kabloları GL, LR ve ABS tarafından denetlenmiştir. SABIX´in özellikleri denizcilik uygulamalarında önem taşıyan alev performans ve halojen free emniyet güvenliklerini yerine getiriyor. SABIX BlueLine Data very iletim kabloları 0,14mm²´den başlayan kesitlerden temin edilebilir. Böylece ufak yarıçaplar sağlanabiliyor ve dar alanlarda büyük bir avantaj oluyor. Örneğin BNWAS´daki gibi navigasyon veya diğer bilgilendirme sistemlerin bağlantıları kurulması gerektiğinde.
  SABIX BlueLine Control ve SABIX BlueLine Power serisi ile kumanda ve güç kabloları´da ürünyelpazesine dahil edilmiştir. 

  BlueLine TA 180 C
  Yoğun dış koşulları göz önünde bulundurarak BlueLine TA 180 C serisi geliştirildi. Ekranlı dümen kablosu flüor plastik malzemeli izolasyon´a sahib. Makina bölümündeki koşullar için uygun, aşırı ısı koşullar dahil. Yağ, akaryakıt ve kimyasal madde dayanıklıdır. Müthiş yangın performansı ve sağlam yapısı´nın yanı sıra BlueLine TA 180 C serisi esnekliği ve kolay montaj edilebilmesi ile öne çıkıyor. Germanischer Lloyd tarafından denetlenmesi müşterilerimize güven ve planlama emniyeti sunuyor.

   

  Ürün bilgilerini burda bulabilirsiniz

  Havalimanı ekipmanları için kablolar

  Yolcu köprülerinde bağlantılar için, telleme kablolar olarak veya daimi bükülgen BUS kabloları olarak. Pürüzsüz ve arızasız işlemler için SAB Bröckskes sizin yenilikçi ve üretken ortağınızdır.

  devam

  Besilen® (Silikon)- izolasyonlu damarlar B 107/ B 108

  Besilen® (Silikon) izolasyonlu damarlar misal Rayda işleyen araçlar´da topraklama kablosu olarak kullanılıyor.


  devam

  Iş ve ticari araçlar için kablolar

  Bu kablo modelleri hususi koruması bulunmayan fakat yüksek mekanik zorlamaların bulunduğu uygulamar için tasarlandı böylece örneğin işmakinaları için çok uygundur.

  devam

  CAT 6 Gigabit Ethernet Kablosu

  GE 691 / S GE 696

  Esnek ve daimi bükülgen CAT 6 Gigabit Ethernet kablosu.

  devam

  Tray Cables - VFD symmetrical Lean TR Typ MTW ve WTTC

  Variable Frequency Drive- ekranlı Tray Cable ve Machine-Tool Cable üç tane kalaylanmış ilave topraklama kordonlu, misal: frekans kumandalı sürücüler için.

  File: SAB_VFD_symmetrical_Lean_TR_en.pdf (300 K)

  Liman vinçleri için Kablolar

  Festoon Kablolar- sarılabilir kablolar – Spreader kablolar

  Hususi liman vinçleri ve konteynr kullanımda yoğun şartların ve mekanik zorlamanın bulunduğu uygulamalar için dayanıklı kalo gerekiyor. Bundan dolayı ürünyelpazemizde yırtılma direnci, çekme, aşınma ve vurma dayanıklığı ile ön plana çıkan kablolar bulunuyor.Tabiki tüm kablolarımız RoHS 2002´ye göre zaralı madde içermiyor.

  devam

  Rüzgar santrelleri için kablolar

  Rüzgar enerjisi müthiş bir patlama yaşıyor –  devamlı yüksek rüzgar hızı bulunan alanlarda sürekli yeni yeni rüzgar santralleri kuruluyor. Prosedürlerin sorunsuz işlemesini sağlamak için bu uygulamalarda hep daha spezifik kablolara ihtiyaç duyuluyor. SAB Bröckskes rüzgar santrellerindeki farklı uygulamalar için kablo çözümleri geliştirdi. 

  devam

  Raylı araçlarda yangın korumada daha yüksek standartlar

   

  Yangın koruma meselesi demiryolu endüstrisinin tüm aktörleri için „sıcağı sıcağına“ gelişen bir konu.

  Yolcuların güvenli seyahat edebilmesi için raylı sistemler için kullanılan kablolara yönlendirilen beklentiler geleneksel olarak oldukça yüksek.   Avrupa standartındaki DIN EN 45545-2 norm serisi raylı sistemler için beklentileri bir kere daha yükseltiyor. Halojensiz olmaları yanında Kablolar alev azaltan, kendiliğinden sönen ve yangın iletmeyen özelliklere sahib olması gerekiyor.

  Uygulama alanları
  SAB´nin 5., 6. ve 7. kategorideki Ethernet kabloları  ağır endüstriyel şartlar altındaki kusursuz çalışma özelliklerini binlerce defa ispatladı.
  Demiryolu endüstrisindeki otomasyon sistemlerin güncel ve gelecek gelişmelerinden ve buna dayanan yüksek veri miktarları ve hızlarından dolayı SAB yeni geliştirilmiş DIN EN 45545-2´ye uyumlu Rail FRNC ethernet kabloları tasarladı.

 • SAB TANITIM FILMI

  FUAR TAKVIMI

  Fuar Takvimi

   

   

  SAB ILE BULUŞUN!

  SAB Köln´de
  „Professional Motorsort World Expo“

  ´ya katılıyor

  » devamını okuyunuz

   

   

  BASINDA BIZ

  SAB Bröckskes

  KNORR Bremse tarafından
  „tercih edilen tedarikci 2015“ 
  ödülüne laik görüldü!

  » devamını okuyunuz

   

   

  ÖDÜLLER

  Almanya´nın 2014´de

  en iyi eğtim gören öğrencisi

  » devamını okuyunuz

Iletişim
#### Kyto ####